CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Firma SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o. zaopatruje małe i średnie przedsiębiorstwa na terenie całej Polski. Obsługujemy bardzo wielu Klientów z najróżniejszych branż m.in.: lotniczej, hutniczej, samochodowej, medycznej, przemysłu ciężkiego, obróbki form, jak również z branży reklamowej.

JAKOŚĆ

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy KENDU w Polsce i autoryzowanym dystrybutorem firmy Seco oraz narzędzi PRECITOOL. Obie firmy KENDU i Seco posiadają certyfikaty ISO 9001:2008. Wszystkie firmy, które skupia firma PRECITOOL posiadają certyfikaty jakości - jest to ponad 400 renomowanych producentów. Wszyscy pracownicy naszej firmy regularnie biorą udział w szkoleniach organizowanych przez naszych dostawców.

WYZWANIA

Nie boimy się wyzwań. Przez ponad piętnaście lat naszej działalności nauczyliśmy się być elastyczni w podejściu do technologicznych rozwiązań. Jeżeli nie znajdujemy w naszym asortymencie idealnego narzędzia – na życzenie Klienta zlecamy przygotowanie narzędzi specjalnych.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zdajemy sobie sprawę jak ważny dla biznesu jest czas. Dlatego z myślą o odciążeniu naszych Klientów, kompleksowo rozwiązujemy problemy dobierając odpowiednie narzędzia oraz służąc doradztwem przy wyborze właściwych technologii obróbki. Posiadamy duży magazyn standardowych narzędzi KENDU dostępnych od ręki, jak również dostarczamy narzędzia specjalne, nietypowe lub projektowane na zamówienie.

DOŚWIADCZENIE

Istniejemy od 1998 roku. Od początku chcieliśmy wspierać Klientów naszym doświadczeniem i dzielić się wiedzą. Dlatego w naszym zespole znajdują się technolodzy z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Naszym atutem jest profesjonalne doradztwo w zakresie obróbki wszelkich materiałów. Przy zakupie narzędzi zapewniamy konsultacje oraz pomoc w doborze technologii i odpowiednich narzędzi.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wiemy o tym, że każdy Klient ma inne wymagania, dlatego nasi technolodzy podchodzą indywidualnie do każdego zadania. Dobieramy narzędzia tak, aby ich koszt i jakość były adekwatne do wykonywanej przez nie pracy.

ZESPÓŁ SOLID

Hanna Litwiniuk

Właścicielka
tel. +48 501 131 223
e-mail: hlitwiniuk@solid-narzedzia.pl

Paweł Zapendowski

Współwłaściciel
Doradca techniczno-handlowy (Polska północna)

tel. +48 502 276 877
e-mail: pzapendowski@solid-narzedzia.pl

Dariusz Gregorczyk

Doradca techniczno-handlowy (Polska południowa)
tel. +48 505 062 125
e-mail: dgregorczyk@solid-narzedzia.pl

Krzysztof Borowicz

Doradca techniczno-handlowy (Polska zachodnia)
tel. +48 518 095 185
e-mail: kborowicz@solid-narzedzia.pl

Anna Czarnecka

Dział obsługi zamówień i sprzedaży
tel. +48 515 138 060
e-mail: aczarnecka@solid-narzedzia.pl

Ewa Zborowska

Dział obsługi zamówień i sprzedaży
tel. +48 515 138 060
e-mail: ezborowska@solid-narzedzia.pl

Małgorzata Juszczyk

Dział obsługi zamówień i sprzedaży
tel. +48 515 138 060
e-mail: mjuszczyk@solid-narzedzia.pl

Małgorzata Rutkiewicz

Specjalista ds. identyfikacji wizualnej
tel. +48 22 846 33 12
e-mail: marketing@solid-narzedzia.pl