Business Post

solid-pracownicy

od 1998 roku na rynku

Firma Solid Narzędzia sp. z o.o. to dystrybutor sprawdzonych narzędzi skrawających i wyposażenia maszyn. Obsługuje duże przedsiębiorstwa, małe firmy i Klientów  indywidualnych. Wsparcie w doborze i optymalizacji procesów obróbczych zapewniają doradcy techniczno handlowi z bogatym doświadczeniem.

Właścicielką firmy jest Hanna Litwiniuk, współwłaścicielem Paweł Zapendowski. Prywatnie rodzeństwo, zawodowo obydwoje kształcili się na kierunkach związanych z branżą: pani Hanna na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Mechanicznym, specjalizacja: Obrabiarki Sterowane Numerycznie, a pan Paweł na Wydziale Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej, specjalizacja: Automatyka i Metrologia Przemysłowa. Zdobytą wiedzę wykorzystywali w wielu miejscach. Hanna Litwiniuk pracowała na początku jako technolog i programista elektrodrążarek firmy Charmilles w Zakładach Lotniczych w Warszawie. Później, od 1985 r. zajmowała się posadowieniem i uruchomieniem pierwszych w Polsce maszyn sterowanych numerycznie firmy PARPAS oraz maszyny pomiarowej firmy Leitz w Zakładzie Produkcji Doświadczalnej przy Instytucie Lotnictwa. Paweł Zapendowski od 1993 r. zdobywał doświadczenie w firmie Computer Progress jako technolog, operator i programista obrabiarek sterowanych numerycznie takich firm jak PARPAS, czy Deckel Maho. Była to wtedy jedna z pierwszych firm w Polsce z opanowaną obróbką w sposób ciągły na maszynach sterowanych w 5-ciu osiach.

Jesteśmy dumni, że mamy w swoim zapleczu taką firmę, która każdy powierzony temat rozpracowuje na 100% pod względem dobrania odpowiednich narzędzi i zaproponowania najlepszej technologii obróbki.
PAWEŁ ANACKI Koordynator ds. Produkcji w firmie CNC Tolmet

Nasi Klienci to ludzie pracujący w najróżniejszych branżach: lotniczej, hutniczej, samochodowej, medycznej, przemysłu ciężkiego, obróbki form, a także reklamowej i artystycznej. Nawiązujemy współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi i małymi przedsiębiorstwami, jak i z dużymi fabrykami i instytutami. Dostosowujemy obsługę Klienta do jego potrzeb.

1
Jeśli wiesz, czego potrzebujesz złóż zamówienie przez biuro.
2
Jeśli potrzebujesz pomocy – skorzystaj z porady technologa.
3
Zamów sam przez stale rozbudowywany sklep internetowy.
zapraszamy
zapraszamy

Zostaw komentarz