Scroll Top

Targi ITM za nami

Poznańskie Targi Innowacje – Technologie – Maszyny za nami!

W liczbach wyglądało to tak: blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 27 krajów, 12 pawilonów i teren otwarty o łącznej powierzchni 25 000 m² przez 4 dni targowe odwiedziło 17 893 zwiedzających.

Cieszymy się ze spotkania z naszymi stałymi Klientami i z tego, że mogliśmy pokazać nasze narzędzia i rozwiązania osobom zainteresowanym z całej Polski. W warunkach codziennej pracy nie zawsze jesteśmy w stanie dowiedzieć się tak wiele o specyfice pracy naszych odbiorców, a targi dały nam taką możliwość. Na “pokładzie” zebraliśmy wszystkich naszych technologów, którzy służyli swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zapytani, jakie narzędzia cieszyły się największym zainteresowaniem, i z jakimi problemami przychodzili odwiedzający do naszego stoiska, powiedzieli między innymi: o poruszanych tematach dotyczących pomocy w przyspieszeniu obróbki i zmianie procesów, i o klientach z sektora automotive zainteresowanych szybką obróbką frezami monolitycznymi oferowanymi przez Kendu. Były też omawiane bardzo konkretne i szczegółowe zagadnienia, np. frezowanie kanałków na pazurkach chirurgicznych, czy wykonywanie kanałków czołowych w elementach do lamp samochodowych, a także grawerowanie na “ostro”.

Wielu odwiedzających było zaciekawionych naszymi nożami oscylacyjnymi, bo większość z nich nigdy takich narzędzi nie widziała. Natomiast nietypowe rozwiązania Nine9 wzbudzały bardzo duże zainteresowanie – szczególnie prezentowanie przez nas NS SPOT DRILL + Corner Rounding, czy NC HELIX DRILL (frezy wiercące z możliwością zejścia po kącie do 20 stopni). Na stoisku można było również obejrzeć przykłady obróbki przedmiotów tymi narzędziami.

Klienci też chętnie oglądali ofertę nawiertaków składanych i frezów grawerskich na wymienną płytkę.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy – zarówno w znalezieniu odpowiednich narzędzi, jak i w znalezieniu najlepszych sposobów ich zastosowania.

Dziękujemy, że byliście z nami!