Małgorzata Rutkiewicz

Specjalista ds. identyfikacji wizualnej
tel. +48 22 846 33 12
e-mail: marketing@solid-narzedzia.pl

Hanna Litwiniuk

Właścicielka
tel. +48 501 131 223
e-mail: hlitwiniuk@solid-narzedzia.pl

Dariusz Gregorczyk

Doradca techniczno-handlowy (Polska południowa)
tel. +48 505 062 125
e-mail: dgregorczyk@solid-narzedzia.pl

Anna Czarnecka

Dział obsługi zamówień i sprzedaży
tel. +48 515 138 060
e-mail: aczarnecka@solid-narzedzia.pl

Krzysztof Borowicz

Doradca techniczno-handlowy (Polska zachodnia)
tel. +48 518 095 185
e-mail: kborowicz@solid-narzedzia.pl

Paweł Zapendowski

Współwłaściciel
Doradca techniczno-handlowy (Polska północna)

tel. +48 502 276 877
e-mail: pzapendowski@solid-narzedzia.pl

Ewa Zborowska

Dział obsługi zamówień i sprzedaży
tel. +48 515 138 060
e-mail: ezborowska@solid-narzedzia.pl

Małgorzata Juszczyk

Dział obsługi zamówień i sprzedaży
tel. +48 515 138 060
e-mail: mjuszczyk@solid-narzedzia.pl